Projekt Aging » Odkrywamy

Odkrywamy - Newsy, wydarzenia, trendy

Zmęczona chrapaniem? Winne tego mogą być hormony płciowe. Odkryj związek między menopauzą, a bezdechem sennym w naszym artykule.
Nowe badania rzucają światło na związek między stresującymi wydarzeniami w średnim wieku, a ryzykiem rozwoju choroby Alzheimera.
Badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Zhejiang wskazuje na niebezpieczeństwa związane ze zbyt dużą ekspozycją na światło nocą.
O zgubnym wpływie nadmiaru soli na nasze zdrowie wiemy od dawna. Teraz okazuje się, że zagraża ona także zdrowiu naszego mózgu.
Kawa nie tylko budzi zmysły, ale dzięki trygonelinie wspiera też mięśnie - zobacz, jak korzystać z jej właściwości zdrowotnych!
Odczuwasz przewlekły ból mięśniowo-szkieletowy? Twój mózg może starzeć się przez to szybciej!
Chcesz dowiedzieć się w jakiej kondycji jest Twój mózg? Spróbuj rozwiązać viralowy test, a być może zyskasz odpowiedź 😉
Inteligentny biustonosz to nowatorskie narzędzie w walce z rakiem piersi, zaprojektowane, tak by wykrywać chorobę w jej wczesnym stadium.
Te badania są alarmujące! Naukowcy z University College Cork rzucają nowe światło na związek między wskaźnikami masy ciała, a stanem zdrowia psychicznego, zwłaszcza u kobiet.
Według badania przeprowadzonego przez naukowców z Harvard University trwającego 85-lat, to wcale nie pieniądze przynoszą nam najwięcej szczęścia. Sprawdź co to w takim razie jest!?